قیمت سکه پارسیان

قیمت سکه پارسیان در زمان خرید و در زمان فروش به علت هزینه بسته بندی و پرس کارت و ضرب سکه متفاوت است، یعنی زمانی که سکه پارسیان را خریداری میکنید هزینه بسته بندی را نیز پرداخت می کنید ولی زمانی که قصد فروش آنرا دارید خریدار جهت اینکه از اصالت آن اطمینان حاصل کند مجبور میشود بسته بندی را تخریب نموده و فقط خود طلا را از شما خریداری میکند پس اختلاف ...

قیمت سکه پارسیان در زمان خرید و در زمان فروش به علت هزینه بسته بندی و پرس کارت و ضرب سکه متفاوت است، یعنی زمانی که سکه پارسیان را خریداری میکنید هزینه بسته بندی را نیز پرداخت می کنید ولی زمانی که قصد فروش آنرا دارید خریدار جهت اینکه از اصالت آن اطمینان حاصل کند مجبور میشود بسته بندی را تخریب نموده و فقط خود طلا را از شما خریداری میکند پس اختلاف قیمت خرید و فروش این نوع سکه ها را فراموش نکنید.

قیمت سکه های پارسیان در سایت طلا کاران به صورت لحظه ای توسط رایانه و بدون دخالت انسان محاسبه می شود، معمولا عیار اینگونه سکه ها 750 که منظور همان (عیار 18) میباشد تولید میشود. همچنین تغییرات لحظه ای انواع مختلف پلاکهای پارسیان به ریال در سایت با فرمول مورد تایید اتحادیه محاسبه و نمایش داده شده است.

نمودار قیمت سکه پارسیان فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند 95 و 1396

عیار 750 در سکه های پارسیان یعنی چه؟

عدد 750 نوشته شده در سکه های پارسیان نشان میدهد که کالایی که در دست شما هست با عیار 18 تولید شده دستگاه اندازه گیری عیار در ایران با دیگر کشورها متفاوت است ولی فرقی نمیکنه که بگید عیارش هیجده هست یا عیارش هفتصد و پنجاه هر دو بیانگر یک چیز مشابه هستند ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر عیار طلا چیست؟ را کلیک کنید

نمودار قیمت سکه پارسیان

جهت مشاهده نمودار قیمت سکه پارسیان بروی هر محصول کلیک نموده و در قسمت توضیحات بیشتر گزینه نمودار را کلیک کنید. نمودار ها بر حسب بازه زمانی یک ماهه، سه ماهه، شش ماه و یکساله قابل تغییر هستند. 

بیشتر

قیمت سکه پارسیان 17 محصول وجود دارد.

در هر صفحه
نمایش 13 - 17 از 17 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
نمایش 13 - 17 از 17 مورد