درباره ما

کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت طلا کاران زاینده رود میباشد 

شرکت طلا کاران زاینده رود شركتي در سطح بين المللي است كه در زمينه مهندسي و تولید مصنوعات طلا و جواهرات و صادرات آن به کشور های همسایه فعاليت دارد. از بدو تاسيس، اين شركت با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني خود و انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در مهندسي و ساخت مصنوعات در حوزه هاي طلا و جواهر كسب كند . 

اطلاعات

آدرس : اصفهان-خیابان فروغی-مابین کوچه 60و62-ساختمان بهشت-واحد 4

تلفن تماس

تلفن: 03133361600  نمابر : 03152624550

داستان سفر ما

طلا کاران ، از صفر متولد شد؛ صفرِ صفر/ تولدمان را جشن گرفتیم/ آغاز شدیم/ آغاز کردیم… زمین خوردیم.. دوباره آغاز کردیم… دوباره زمین خوردیم و دوباره آغاز کردیم؛ جنگیدیم؛ زمین خوردیم، بلند شدیم و دوباره زمین خوردیم و دوباره بلند شدیم و دوباره و دوباره و دوباره…

قبل از سال90: یک کسب و کار کوچک ؛سال91: شروع فعالیت در فضای مجازی؛سال 92: راه اندازی بخش آموزش همگانی و اطلاع رسانی در حوزه طلا و جواهر؛سال 93: سفر به کشور های حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه؛پایان سال 93: شرکت در لین استارت آپ تهران؛ابتدای سال 94: سفرکردیم به آینده؛سال 95: شرکت در نمایشگاه طلا وجواهر کیش؛ ابتدای سال 96: اردیبهشت شرکت در نمایشگاه طلا و جواهرات انزلی؛ تیرماه شرکت در نمایشگاه طلا و جواهرات اصفهان؛دست‌وپنجه نرم‌کردن با مشکلات؛ و دوباره جنگ دوباره برای آغازی دوباره؛ و سال 97 را سالی پرکار را در برنامه‌ی خود گنجاندیم و هنوز هم در آغاز راه هستیم . 

عکس های ما