گوشواره طلا

گوشواره زنجیربلند ملیسا یک هدیه مدرن که تمام زیبایی ها را در خود جای داده است، گوشواره چهار نگین انگوری یک هدیه زیبا برای دختر دلبندتان، گوشواره گوی رنگی پاپیون الماسی ، هدیه ای مناسب برای زیبایی خانم ها ، اگر می خواهید کادویی شیک و زیبا را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید انتخاب مناسبی برای شماست، گوشواره بسیار زیبا و شیک با حلقه ای ریز و پر...

گوشواره زنجیربلند ملیسا یک هدیه مدرن که تمام زیبایی ها را در خود جای داده است، گوشواره چهار نگین انگوری یک هدیه زیبا برای دختر دلبندتان، گوشواره گوی رنگی پاپیون الماسی ، هدیه ای مناسب برای زیبایی خانم ها ، اگر می خواهید کادویی شیک و زیبا را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید انتخاب مناسبی برای شماست، گوشواره بسیار زیبا و شیک با حلقه ای ریز و پر از نگین، گوشواره ای بسیار زیبا و پر طرف دار است هم به دلیل طراحی فوق العاده شیک و هم به دلیل کیفیت مطلوب و بسیار عالی.این گوشواره از جنس طلای 18 عیار با کیفیتی بی نظیر و رنگی ثابت است، گوشواره پروانه 4 الماس یکی از زیبا ترین مدل های گوشواره های طلا است که می تواند به نوبه ی خود یک هدیه زیبا و مورد پسند برای خانم ها باشد.این گوشواره زیبا از جنس طلای 18 عیار اصل بوده که رنگش همیشگی و ثابت است.

پیکسل چوبی طرح گوشواره "این پیکسل ها چوبی و دست ساز هستند و به دست هنرمند ایرانی ساخته می شود و می تواند هدیه ای بسیار شیک، ارزشمند و متفاوت برای خانم های خوش سلیقه و دارای روح هنری و زیبا پسند باشد. از این پیکسل ها که دارای طرح های بسیار متنوع هستند، می توان به عنوان گوشواره استفاده کرد.پیکسل چوبی طرح گوشواره را به همسر عزیزتان هدیه دهید و او را بیش از پیش خشنود کنید.

گوشواره  میخی طلا

گوشواره طلا تک گل که یکی از دوست داشتنی ترین زیورالات دخترخانم ها است و به همین جهت کار را فوق العاده پرفروش کرده و خیال آقایان را از بابت خرید یک هدیه دوست داشتنی راحت می کند.

گوشواره طلا (حرف M) کار پرفروش و همه پسند بوده و برای هدیه دادن مناسب بوده

گوشواره میخی طلا حرف S کار اسپرت و همه پسند بوده و بیشتر کسانی که میخواهند هدیه بدهند از کارهای طلا که اول اسم هستند استقبال کرده اند. این گوشواره برای نام های شروع شده با حروف س ث ص مناسب است.

گوشواره ورساچه

هرمی یک هدیه زیبا برای بانوان.این گوشواره از جنس طلای 18 عیار بوده و مدل آن از نوع گوشواره های آویزی است. طرح این گوشواره بدین گونه است که قسمت پایینی این گوشواره به صورت هرمی شکل بوده که روی آن طرح مارپیچ ورساچه قرار دارد. در قسمت میانی این گوشواره یک حلقه و در قسمت بالایی آن یک تیکه هرمی شکل دیگر اما کوچکتر که نوک آن به سمت پایین است قرار دارد.قفل این گوشواره از نوع میخی می باشد.

قیمت گوشواره طلا بدون نگین-گوشواره طلا با قیمت-گوشواره طلا سفید-گوشواره طلا حلقه ای-گوشواره طلا ارزان قیمت-قیمت گوشواره میخی طلا-خرید اینترنتی گوشواره طلا-گوشواره آویز طلا

بیشتر

گوشواره طلا 8 محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 8 از 8 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
نمایش 1 - 8 از 8 مورد