طلا فروشی اینترنتی

طلا فروشی فروشگاه اینترنتی طلا زرد خرید اینترنتی طلای دست دوم خرید طلا بدون اجرت خرید طلای اینترنتی قیمت طلا دست دوم امروز خرید طلای بدون اجرت فروش طلای دست دوم خرید طلای اینترنتی قیمت طلا دست دوم امروز خرید طلای بدون اجرت فروش طلای دست دوم در تهران مرکز فروش طلای دست دوم طلای دست دوم از کجا بخرم طلای دست دوم کرج خرید النگوی طلا دست دوم 

نخستین ...

طلا فروشی فروشگاه اینترنتی طلا زرد خرید اینترنتی طلای دست دوم خرید طلا بدون اجرت خرید طلای اینترنتی قیمت طلا دست دوم امروز خرید طلای بدون اجرت فروش طلای دست دوم خرید طلای اینترنتی قیمت طلا دست دوم امروز خرید طلای بدون اجرت فروش طلای دست دوم در تهران مرکز فروش طلای دست دوم طلای دست دوم از کجا بخرم طلای دست دوم کرج خرید النگوی طلا دست دوم 

نخستین تصویری که از طلا به ذهن مي‌رسد رنگ آن است که معمولا با رنگ زرد و سفید تداعی مي‌شود، اما در واقع طلا با یک سری فرآیندهای شیمیایی و ترکیب با ديگر فلزها و عملیات آبکاری در هر رنگی (قرمز، مشکی، زرد، صورتی، سبز و...) مي‌تواند باشد، برای مثال طلای قرمز از ترکیب آلیاژ مس، طلای سفید از ترکیب پلادیوم یا نقره به دست مي‌آید.
از ایندیم برای آبی کردن طلا استفاده مي‌شود. در واقع، تنوع رنگی زیاد طلا غیر از طرح و مدل یکی از راهکارهای رونق بخشیدن به این صنعت شده است. بعضی از فروشندگان هنگام فروش طلای سفید را گران‌تر مي‌فروشند اما ارزان‌تر از طلای زرد مي‌خرند. هرچند طلای زرد موقع آب کردن مرغوب‌تر است، اما این اختلاف بسیار ناچیز است و قانونی برای آن وجود ندارد.

طلاهای خارجی و فروشگاه اینترنتی طلا زرد

برندهایی مثل بولگاری یا تیفانی جزو برترین برندهای طلا و جواهر در دنیا هستند، اما قیمت بالا و تولید محدود بازارشان محدود به قشر خاصی از جامعه است. در ایران به دلیل حمایت از تولید‌کنندگان داخلی هیچ کدام از این برندها به طور رسمی نمایندگی ندارند. در حال حاضر، صنعت طلا و جواهر در کشورهایی مثل ترکیه، ایتالیا و تایلند به دلیل حمایت دولت این کشورها، از این صنعت و طراحانش تنوع زیادی پیدا کرده است. هرچند ایتالیا یکی از مطرح ترین کشورهای در حال ساخت طلا و جواهر است، ولی در حال حاضر از نظر تنوع طراحی، تیراژ تولید، کیفیت کار و در مجموع همه این موارد کشور هنگ کنگ حرف اول را در دنیا مي‌زند.

خرید اینترنتی طلای دست دوم

به طور کلی، ۴نوع سنگ قیمتی (الماس، زمرد، یاقوت کبود و یاقوت قرمز) وجود دارد و تعداد زیادی سنگ‌های نیمه قیمتی مانند آمیتیس، سیترین، توپاژ و... که پیاده شدن این سنگ‌ها روی طلا، آن را به جواهر تبدیل مي‌کند. اینکه هنگام خرید جواهر چه سنگی را در اولویت قرار دهید یا تشخیص مرغوب بودن سنگ، دغدغه بسیاری از خریداران جواهر است؛ به طور کلی سنگ جواهر به ۳ دلیل ارزش پیدا مي‌کند: زیبایی و درخشندگی، کمیابی و با دوام بودن؛ سنگ برلیان که گونه‌ای از الماس است از نظر درخشش و دوام بالاتر از دیگر سنگ‌هاست و از آنجایی که مدیریت خوبی از ابتدای اکتشاف روی آن انجام شده، بازار عرضه و تقاضای خوبی هم دارد، اما سنگ‌هاي زمرد و یاقوت کبود کمیاب‌تر هستند و کیفیت بالای آنها ارزش زیادی دارد و باعث گرانبها شدن روزافزون آنها مي‌شود، اما تشخیص مرغوب بودن تمامی سنگ‌ها از عهده افراد عادی خارج است، برای مثال ممکن است شما انگشتر برلیانی بخرید که فروشنده مبلغ زیادی بابت سنگ کار شده روی آن بگیرد، اما هنگام فروش متوجه شوید که برلیان به کار رفته در انگشتر به دلیل تراش بد و داشتن ناخالصی و... نامرغوب بوده و ارزش پول پرداختی شما را نداشته است. برای جلوگیری از این مشکل، تنها راهی که مي‌ماند این است که از جواهر‌فروشی‌هایی خرید کنید که معتبر باشند و جنس خریداری شده را تضمین کنند. جواهر‌فروشی‌هاي معتبر هنگام فروش، تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد از پول پرداختی شما را کسر مي‌کنند، اما در غير اين صورت، هنگام فروش جواهر، ممکن است ضرر زیادی متحمل شوید.

خرید طلا بدون اجرت و مزد ساخت

مبنای مزد ساخت طلا و جواهر براساس طرح آن تعیین مي‌شود. طلاهایی که با ماشین و در تیراژ بالا ساخته مي‌شوند، مزد ساخت پایین‌تر و آنهایی که کار دست و محدود‌تر است، مزد ساخت بالاتری دارند، اما به این معنی نیست که تمام طلاهای ساخت ماشین کم اجرت هستند، بلکه پیچیدگی طرح و نوع سوار شدن سنگ‌ها، در بالا بردن هزینه اجرت تاثیر مي‌گذارند.

نحوه تشخیص طلای دست دوم؟ طلای دست دوم  را از قفل آن بشناسید

بازار طلاهای دست دوم مدت‌هاست که داغ است؛ تشخیص طلای دست اول و دست دوم شاید تا حدودی مشکل باشد. ساده‌ترین راه برای اینکه دست دوم بودن طلا را تشخیص بدهید، یک نگاه به ظاهر آن، به خصوص به قفل و بندی است که در آن به کار رفته است. در طلای دست دوم، این قسمت‌ها در مقایسه با بخش‌های دیگر، کمتر براق‌اند و به خاطر استفاده‌هایی که از طلا شده، خش‌هایی هم در این بخش‌ها دیده مي‌شود. براي محاسبه قيمت طلا، به اطلاعات چهار آيتم احتياج است:
وزن طلا، اجرت ساخت، درصد سود و قيمت گرم طلا.

نكات قابل توجه براي خريد طلا

۱- در درجه اول، اجرت ساخت طلا يك آيتم توافقي بين خريدار و فروشنده است و معمولا فروشنده به آن در صورت ناآشنا بودن شما اشاره نمي‌كند و مي‌توانيد با كمي جست‌وجو در بازار طلا، طلاي نو بدون اجرت پيدا كنيد.
۲- درصد سود طلافروشان ۱۱ درصد است كه شامل ۴ درصد ماليات ارزش افزوده و ۷ درصد سود فروشنده است.
۳- درصورت اشكال در محاسبات فروشنده، به اتحاديه مراجعه كنيد تا موارد تخلف را پيگيري كنند.

بیشتر

طلا فروشی اینترنتی 200 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

 • گل سینه

  گل سینه

 • دکمه سردست

  دکمه سردست

 • آویز

  آویز

 • پیرسینگ

  لیست اعضای رایج بدن که مورد پیرسینگ قرار می‌گیرند:
  * پیرسینگ بالای لب(بوسه‌گاه)(برای مثال: روی صورت مردان جای رشد سیبیل)Monroe piercing
  * پیرسینگ پل بینی (قسمت بالای بینی - زیر نقطه اتصال ابرو‌ها)Bridge
  * پیرسینگ گونه (روی گونه قرار می‌گیرد)Cheek/Anti-Eyebrow
  * پیرسینگ غضروف گوش(این پیرسینگ در بخش‌های غضروفی گوش کار می‌شود)Ear cartilage
  * پیرسینگ لاله گوش(این پیرسینگ در نرمه گوش-لاله- کار می‌شود)Ear lobes
  * پیرسینگ ابرو این پیرسینگ در ابرو و معمولا بصورت عمودی کار می‌شود)Eyebrow
  * پیرسینگ زبانه گوش (این پیرسینگ در غضروفی که در شروع کانال گوش وجود دارد انجام می‌شود)Tragus
  * پیرسینگ لب (این پیرسینگ بر روی لب یا اطراف آن انجام می‌شود-لبرت در لب پایینی کار می‌شود)Lip / Labret
  * پیرسینگ سوراخ بینی(این پیرسینگ روی بیرون بینی انجام می‌شود و حلق از سوراخ آویز می‌شود)Nostril
  * پیرسینگ دیواره بینی(این پیرسینگ در دیواره بین دو سوراخ بینی کار می‌شود و حلقه از میان دو سوراخ آویز می‌شود)Septum
  * پیرسینگ زبان (این پیرسینگ در وسط زبان انجام می‌شود)Tongue
  * پیرسینگ غشای زیر زبان (این پیرسینگ در اطراف ماهیچه زیر زبان انجام می‌شود)Frenulum
  * پیرسینگ نوک سینه زنان (این پیرسینگ در نوک سینه زنان انجام می‌شود)Female Nipples
  * پیرسینگ نوک سینه مردان(این پیرسینگ در نوک سینه مردان انجام می‌شود)Male Nipples
  * پیرسینگ ناف(این پیرسینگ معمولا در لبه بالای حلقه ناف کار می‌شود)Navel piercing
  * پیرسینگ گوشت بین انگشت ها(این پیرسینگ در گوشت آزاد بین انگشتان کار می‌شود-مثلا بین انگشت اشاره و شست)Hand web
  * پیرسینگ سطوح (این پیرسینگ بر روی سطوح ساف بدن کار می‌شود-روی پوست)Surface
  * پیرسینگ سینه بند این پیرسینگ شامل تعدادی یرسینگ سطحی پشت کمر است که شبیه دوخت پشت کرست است)Corset
  * پیرسینگ مدیسون(این پیرسنگ روی پوست سینه زیر گردن انجام می‌شود)Madison
  * پیرسینگ پشت گردن(این پیرسینگ روی پوست پشت گردن کار می‌شود)Nape
  * پیرسینگ لگنی(این پیرسینگ روی پوست شکم روی لگن کار می‌شود)Hip

 • سرویس جواهر

  سرویس جواهر

 • نیم ست طلا

  نیم ست طلا

 • گردنبند طلا

  گردنبند طلا

 • انگشتر

  انگشتر

 • گوشواره طلا

  گوشواره زنجیربلند ملیسا یک هدیه مدرن که تمام زیبایی ها را در خود جای داده است، گوشواره چهار نگین انگوری یک هدیه زیبا برای دختر دلبندتان، گوشواره گوی رنگی پاپیون الماسی ، هدیه ای مناسب برای زیبایی خانم ها ، اگر می خواهید کادویی شیک و زیبا را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید انتخاب مناسبی برای شماست، گوشواره بسیار زیبا و شیک با حلقه ای ریز و پر از نگین، گوشواره ای بسیار زیبا و پر طرف دار است هم به دلیل طراحی فوق العاده شیک و هم به دلیل کیفیت مطلوب و بسیار عالی.این گوشواره از جنس طلای 18 عیار با کیفیتی بی نظیر و رنگی ثابت است، گوشواره پروانه 4 الماس یکی از زیبا ترین مدل های گوشواره های طلا است که می تواند به نوبه ی خود یک هدیه زیبا و مورد پسند برای خانم ها باشد.این گوشواره زیبا از جنس طلای 18 عیار اصل بوده که رنگش همیشگی و ثابت است.

  پیکسل چوبی طرح گوشواره "این پیکسل ها چوبی و دست ساز هستند و به دست هنرمند ایرانی ساخته می شود و می تواند هدیه ای بسیار شیک، ارزشمند و متفاوت برای خانم های خوش سلیقه و دارای روح هنری و زیبا پسند باشد. از این پیکسل ها که دارای طرح های بسیار متنوع هستند، می توان به عنوان گوشواره استفاده کرد.پیکسل چوبی طرح گوشواره را به همسر عزیزتان هدیه دهید و او را بیش از پیش خشنود کنید.

  گوشواره  میخی طلا

  گوشواره طلا تک گل که یکی از دوست داشتنی ترین زیورالات دخترخانم ها است و به همین جهت کار را فوق العاده پرفروش کرده و خیال آقایان را از بابت خرید یک هدیه دوست داشتنی راحت می کند.

  گوشواره طلا (حرف M) کار پرفروش و همه پسند بوده و برای هدیه دادن مناسب بوده

  گوشواره میخی طلا حرف S کار اسپرت و همه پسند بوده و بیشتر کسانی که میخواهند هدیه بدهند از کارهای طلا که اول اسم هستند استقبال کرده اند. این گوشواره برای نام های شروع شده با حروف س ث ص مناسب است.

  گوشواره ورساچه

  هرمی یک هدیه زیبا برای بانوان.این گوشواره از جنس طلای 18 عیار بوده و مدل آن از نوع گوشواره های آویزی است. طرح این گوشواره بدین گونه است که قسمت پایینی این گوشواره به صورت هرمی شکل بوده که روی آن طرح مارپیچ ورساچه قرار دارد. در قسمت میانی این گوشواره یک حلقه و در قسمت بالایی آن یک تیکه هرمی شکل دیگر اما کوچکتر که نوک آن به سمت پایین است قرار دارد.قفل این گوشواره از نوع میخی می باشد.

  قیمت گوشواره طلا بدون نگین-گوشواره طلا با قیمت-گوشواره طلا سفید-گوشواره طلا حلقه ای-گوشواره طلا ارزان قیمت-قیمت گوشواره میخی طلا-خرید اینترنتی گوشواره طلا-گوشواره آویز طلا

 • دستبند

  دستبند

 • حلقه ازدواج

  در خرید حلقه ازدواج دقت کنید!!!

  نکاتی برای خرید حلقه ازدواج و نامزدی یکی از بخش های مهم مراسم ازدواج است. اگر چه این بخش ساده به نظر می رسد اما اگر در این خرید نکاتی را رعایت نکنید بعد ها از این انتخاب خود ناراضی باشید.این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب و خرید حلقه ازدواج راحت تر و بهتر عمل کنید.حلقه ازدواج

  فرق حلقه با انگشتر را بدانید


  از همان اول کار دنبال انگشترهای بزرگ و پرنگین نباشید. آنها حلقه به شمار نمی آیند. حلقه خیلی ظریف است و روی آن یک ردیف نگین و یا یک نگین درشت کار شده است. شما حتی می توانید یک حلقه طلایی ساده را به عنوان حلقه ازدواج تان انتخاب کنید. بعدا می توانید برای جشن ازدواج یک انگشتر پرنگین را برای روی حلقه ازدواج تان بخرید. دقت کنید که حلقه و انگشتر شما باید با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند.

  حلقه تان را سفارش بدهید


  اگر مثل خیلی از زوج ها نسبت به رنگ و شکل حلقه ازدواج تان حساس هستید و مدل های موجود در بازار را نمی پسندید، می توانید یک مدل حلقه ازدواج را که می پسندید پیدا کنید و یک جواهرسازی معتبر پیدا کنید و از او بخواهید عین آن حلقه را برایتان بسازد. دقت کنید حتما مهم است جواهرساز شما در این کار متبحر باشد و حلقه شما را دقیقا با همان ظرافت مورد نظرتان بسازد.

  حلقه های جفت بخرید


  بعضی سلیقه ها معمولا دنبال حلقه های یک جور برای عروس و داماد نمی گردند چون در این صورت چون حلقه ها جفت هستند، حلقه عروس کمی مردانه و حلقه داماد کمی خصوصیات زنانه خواهد داشت ولی اگر شما به دنبال یک حلقه زنانه باشید، می توانید آن را خیلی ظریف و زنانه انتخاب کنید.

  حواستان به نگین ها باشد


  هنگامی که می خواهید یک حلقه بخرید به نگین های آن خوب دقت کنید. بهتر است هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این صورت احتمال افتادن و جدا شدن نگین ها بیشتر است. نگین هایی که با چسب به انگشتر چسبیده شده اند ممکن است با ضربه و زمین خوردن حلقه شما جدا شوند و مسلما دوباره جایگزین کردن این نگین ها گران تمام می شود.

  اگر می توانید یک سایز بزرگ تر بخرید


  زمانی که برای خرید حلقه می روید، حلقه هایی را بخرید که برای دست شما تنگ و جفت و جور نباشند. بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر به دست کنید. در طول این سال ها ممکن است چاق شوید و حلقه شما دیگر قابل استفاده نباشد. اگر حلقه شما اندکی گشاد باشد می توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ خیلی دشوار است.

  نواع گرد را در اولیت انتخاب خود قرار دهید


  بعضی از حلقه ها، زایده های تیزی در طراحی شان دارند که نگین ها روی این زائده های تیز وصل می شوند. این تیز ی ها در هنگام کار روزمره به این سو و آن سو می گیرند و احتمال جدا شدن نگین ها وجود دارد. بنابراین توصیه ما به شما این است که حلقه های تخت و گرد را انتخاب کنید.

  سری به اینترنت بزنید


  پیش از اینکه همراه همسرتان به خرید حلقه بروید بد نیست سری به اینترنت بزنید و انواع مدل های حلقه ها را نگاه کنید. از طرف دیگر بدون همسر تان سری به فروشگاه ها بزنید تا دقیقا دست تان بیاید چه مدل حلقه ای می خواهید و سپس دو سه مدل را نشان کنید و با کمک همسرتان یکی را انتخاب کنید. مردها معمولا حوصله گشتن چند باره بازار را ندارند.

  شستشوی حلقه


  اگر شما با حلقه ازدواج تان به دستشویی بروید احتمال آلودگی آن وجود دارد. از سوی دیگر پاک کردن صابون از لابه لای نگین ها شفافیت آنها را از بین می برد. بنابراین بهتر است قبل از رفتن به دستشویی حلقه را از دست تان خارج کنید.

  ست حلقه ازدواج-ست حلقه و پشت حلقه-حلقه ست با حکاکی اسم-حلقه ست طلای زرد-حلقه ست طلای سفید-حلقه ست طلای دو رنگ-حلقه ست طلای رزگلد-حلقه ست عروسی

 • پلاک طلا

  پلاک طلا

 • پابند

  پابند

 • النگو

  النگو

 • زنجیر طلا
 • تک دست طلا
 • تاج طلا

  تاج طلا

در هر صفحه
نمایش 193 - 200 از 200 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
نمایش 193 - 200 از 200 مورد