قیمت طلای 18 عیار

قیمت طلای 18 عیار امروز در بازار تهران با نوساناتی همراه بوده و در دیگر شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، اهواز، قم، کرمانشاه نیز با تبعیت از شهر تهران همراه گردید. مشتریان بازار طلا اولین گزینه ای که نیاز دارند دانستن قیمت طلای 18 عیار میباشد، فروش هر یک گرم طلا ۱۸ امروز به صورت لحظه ای در تارنمای طلا کاران در جدول قیمت طلا درج گردید. برای دا...

قیمت طلای 18 عیار امروز در بازار تهران با نوساناتی همراه بوده و در دیگر شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، اهواز، قم، کرمانشاه نیز با تبعیت از شهر تهران همراه گردید. مشتریان بازار طلا اولین گزینه ای که نیاز دارند دانستن قیمت طلای 18 عیار میباشد، فروش هر یک گرم طلا ۱۸ امروز به صورت لحظه ای در تارنمای طلا کاران در جدول قیمت طلا درج گردید. برای دانستن قیمت طلای 18 عیار از فهرست سایت طلاکاران گزینه قیمت را انتخاب نمایید.

نمودار نرخ قیمت طلای 18 عیار هیجده عیار

طلای هیجده عیار که گاها طلا فروشان آن را طلای 750 نیز میگویند زمانی که به دست مشتری میرسد و مشتری از آن استفاده میکند به آن طلای دست دوم میگویند. خود طلا فروشان آنرا طلای متفرقه می گویند.

نمودار قیمت طلا در سال 96

کاربرای تارنمای طلا کاران دقت نمایند قیمت خرید طلای 18 عیار بر حسب گرم از مشتری داخل یک مغازه معمولا هزار تا سه هزار تومان پایین تر است و قیمت خرید طلای دست دوم روی تابلو قیمت طلا فروشی درج شده است. جهت محاسبه قیمت طلا 18 اینجا را کلیک کنید.

قیمت طلای 18 عیار

بیشتر

قیمت طلای 18 عیار 9 محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 9 از 9 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
نمایش 1 - 9 از 9 مورد