قیمت مسکوکات

قیمت سکه بهار آزادی امروز طرح جدید بانکی در بازار امروز تهران اصفهان مشهد شیراز نمودار پیش بینی قیمت سکه بهار آزادی به صورت لحظه ای متغییر بوده و با توجه به نوسانات بازار در سایت طلا کاران تغییر پیدا میکند قیمت سکه بهار آزادی امروز تغییر چندانی نداشت.

نمودار پیش بینی سکه بهار آزادی قیمت امروز

سکه بهار آزادی از جمله پر فروش ترین نوع سکه های بازار...

قیمت سکه بهار آزادی امروز طرح جدید بانکی در بازار امروز تهران اصفهان مشهد شیراز نمودار پیش بینی قیمت سکه بهار آزادی به صورت لحظه ای متغییر بوده و با توجه به نوسانات بازار در سایت طلا کاران تغییر پیدا میکند قیمت سکه بهار آزادی امروز تغییر چندانی نداشت.

نمودار پیش بینی سکه بهار آزادی قیمت امروز

سکه بهار آزادی از جمله پر فروش ترین نوع سکه های بازار طلای ایران میباشد که سکه بهار آزادی طرح جدید از مهم ترین آنها به شما میرود جهت انتخاب سکه بهار آزادی طرح جدید و یا طرح قدیم در قسمت فروشگاه سکه بهار آزادی را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

قیمت سکه امروز تمام بهار آزادی روز بازار تهران

سکه تمام بهار آزادی و نیم بهار و ربع بهار همگی از لحاظ عیار با هم برابر هستند ولی از لحاظ اندازه و وزن متفاوت هستند

بیشتر

قیمت مسکوکات 9 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

 • قیمت سکه امامی

  قیمت سکه امامی :

  سکه امامی از انواع سکه ها می باشد . علت نام گذاری آن سکه به نام ( سکه امامی ) وجود نقش حک شده ایشان بروی یکی از دو طرف سکه امامی است.

  سکه های امامی توسط بانک مرکزی ضرب می شوند و سکه امامی بانکی و سکه امامی غیر بانکی نیز وجود دارد. سکه های امامی غیر بانکی غیر قانونی بوده و بر اساس وزن آنها  را

  خرید و فروش می کنند.

  قیمت سکه امامی امروز

 • قیمت نیم سکه

  قیمت نیم سکه بهار آزادی امروز طرح جدید بانکی در بازار امروز تهران مشهد اصفهان کرج تبریز شیراز قم اهواز قیمت نیم سکه بهار آزادی امروز طرح قدیم غیر بانکی در سایت طلا کاران به صورت لحظه ای و زنده نمایش داده میشود. قیمت نیم سکه بهار آزادی امروز

 • قیمت ربع سکه

  ربع سکه بهار آزادی امروز غیر بانکی طرح جدید و طرح قدیم و اینکه عیار ربع سکه چقدر است و قیمت ربع سکه به روز تعیین میشود و نوشتار غیر صحیح قیمت روز رب سکه همه از جمله مواردی است که به آن اشاره خواهیم کرد. پیش بینی قیمت ربع سکه تفاوت قیمت ربع سکه بانکی و غیربانکی ربع سکه پهلوی سال 84 و سال 85 سال 81 ربع سکه روز ضرب سال 82 سال 83 در بازار امروز تهران 

  قیمت ربع سکه سال 86

  قیمت ربع سکه امروز را در سایت طلا کاران مشاهده نمایید

  قیمت ربع سکه غیر بانکی بیشتره یا بانکی ؟ کاملا مشخصه که ربع سکه بانکی توسط بانک ضرب میشه و از اهمیت بیشتری برخورداره

   ** شما می توانید عکس ربع سکه بهار آزادی را در پایین تماشا کنید **

 • قیمت سکه یک گرمی

  قیمت سکه یک گرمی امروز با عیار 900 در هزار که یکی از پرمصرف ترین نوع سکه های 1 گرمی بازار امروز تهران قیمت فروش سکه یک گرمی بانک مرکزی با عیار 900 در هزار امروز میباشد شکل سکه یک گرمی در تصویر زیر قابل مشاهده است که در اصل به دلیل قیمت مناسب این کالا قیمت سکه یک گرمی امروز نیز در سایت دارای بازدید بیشتری نیز میباشد قیمت سکه یک گرمی بانکی طرح جدید نیز به همان معناست

  سکه یک گرمی چیست؟

  سکه 1 یک گرمی بانک مرکزی کوچکترین و ارزان سکه رسمی که توسط ضرابخانه بانک مرکزی ضرب شده سکه یک گرمی بانکی با عیار 900 میباشد

  عکس و شکل سکه یک گرمی

  شکل سکه یک گرمی مانند تمامی سکه های بهار آزادی طرح جدید ضرب میشه و شکل سکه یک گرمی بانکی با عیار 900 در تصویر زیر قابل مشاهده میباشد.

 • قیمت سکه پارسیان

  قیمت سکه پارسیان در زمان خرید و در زمان فروش به علت هزینه بسته بندی و پرس کارت و ضرب سکه متفاوت است، یعنی زمانی که سکه پارسیان را خریداری میکنید هزینه بسته بندی را نیز پرداخت می کنید ولی زمانی که قصد فروش آنرا دارید خریدار جهت اینکه از اصالت آن اطمینان حاصل کند مجبور میشود بسته بندی را تخریب نموده و فقط خود طلا را از شما خریداری میکند پس اختلاف قیمت خرید و فروش این نوع سکه ها را فراموش نکنید.

  قیمت سکه های پارسیان در سایت طلا کاران به صورت لحظه ای توسط رایانه و بدون دخالت انسان محاسبه می شود، معمولا عیار اینگونه سکه ها 750 که منظور همان (عیار 18) میباشد تولید میشود. همچنین تغییرات لحظه ای انواع مختلف پلاکهای پارسیان به ریال در سایت با فرمول مورد تایید اتحادیه محاسبه و نمایش داده شده است.

  نمودار قیمت سکه پارسیان فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند 95 و 1396

  عیار 750 در سکه های پارسیان یعنی چه؟

  عدد 750 نوشته شده در سکه های پارسیان نشان میدهد که کالایی که در دست شما هست با عیار 18 تولید شده دستگاه اندازه گیری عیار در ایران با دیگر کشورها متفاوت است ولی فرقی نمیکنه که بگید عیارش هیجده هست یا عیارش هفتصد و پنجاه هر دو بیانگر یک چیز مشابه هستند ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر عیار طلا چیست؟ را کلیک کنید

  نمودار قیمت سکه پارسیان

  جهت مشاهده نمودار قیمت سکه پارسیان بروی هر محصول کلیک نموده و در قسمت توضیحات بیشتر گزینه نمودار را کلیک کنید. نمودار ها بر حسب بازه زمانی یک ماهه، سه ماهه، شش ماه و یکساله قابل تغییر هستند. 

 • قیمت سکه الیزابت

  قیمت سکه الیزابت مریمی

  قیمت های سکه های الیزابت مریمی نیز همانند سکه های پارسیان بر اساس وزن میباشد. قیمت سکه الیزابت مریمی در بانک مرکزی

  سکه الیزابت مریمی را از مکان های معتبر خریداری کنید. خرید و فروش سکه های الیزابت مریمی در سایت طلا کاران

 • سکه هخامنشی

  سکه هخامنشی :

  قیمت سکه هخامنشی در بازار همانند سکه های پارسیان بر اساس وزن محاسبه می شود . خرید سکه هخامنشی پارسیان و فروش سکه هخامنشی را در مکان های معتبر  خرید وفروش سکه های هخامنشی انجام دهید تا با مشکل تقلبی بودن این سکه های هخامنشی پارسیان برخورد نکنید.

  قیمت سکه هخامنشی

 • قیمت سکه پاسارگاد

  قیمت سکه پاسارگاد

  سکه های پاسارگاد همچون سکه های پارسیان با محاسبه وزن سکه پاسارگاد قیمت سکه پاسارگاد به دست می آید و  نظر بانک مرکزی نیز بر این اساس است.قیمت سکه پاسارگاد

  سکه پاسارگاد 750 عیار 

  عیار سکه های پاسارگاد 750 عیار می باشند

 • قیمت سکه ایرانیان

  قیمت سکه ایرانیان :

  قیمت های سکه های ایرانیان بر اساس وزن محاسبه می شود . قیمت سکه ایرانیان به صورت لحظه ای در سایت طلاکاران نمایش داده میشود .

  سکه های ایرانیان را از مکان های معتبر خریداری کنید.

  سکه ایرانیان همانند سکه های پارسیان هستند.

نمایش 1 - 9 از 9 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
 • 0 ریال

  سکه بهار آزادی طرح جدید که توسط بانک مرکزی ضرب میشود و در سال 1370 با یک طرح دیگر به بازار آمد که سکه بهار آزادی طرح جدید پر فروش ترین نوع سکه ها میباشد.

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • 0 ریال

  سکه بهار آزادی طرح قدیم که توسط بانک مرکزی ضرب میشد در سال 1370 با یک طرح دیگر به بازار آمد که بازار سکه بهار آزادی طرح قدیم را کساد کرد سکه بهار آزادی طرح قدیم کاربرد بسیار کمتری نسبت به سکه های دیگر دارد و عموم افراد بیشتر سراغ سکه های تازه تر میروند.

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • 0 ریال

  نیم سکه بهار 86

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • 0 ریال

  ربع سکه بهار آزادی 86 طرح جدید که توسط بانک مرکزی ضرب میشود و در سال 1370 با یک طرح دیگر به بازار آمد که ربع سکه بهار آزادی 86 طرح جدید پر فروش ترین نوع سکه ها میباشد.

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • 0 ریال

  سکه یک گرمی بانکی بهار آزادی طرح جدید که توسط بانک مرکزی ضرب میشود به دلیل تقاضا برای سکه های ارزان تر به وجود آمد سکه یک گرمی بانکی بهار آزادی طرح جدید اولین سکه ارزان قیمت بانک مرکزی میباشد.

  0 ریال
  فقط آنلاین
 • سکه امامی زیر 86 از جمله سکه هایی است که در دسته بندی های بازاری ها در کشور ایران می باشد . سکه امامی زیر 86

 • نیم سکه بهار آزادی تاریخ پایین (زیر86) از هیچ نظر با دیگر نیم سکه ها تفاوت ندارد ولی به دلیل اینکه طی مدتهای طولانی مورد استفاده قرار میگیرید و نیم سکه بهار آزادی تاریخ پایین (زیر86) در ارتباط با مواد و آلودگی های محیطی مقداری دچار کسر کار میشود بنابراین دلالان نیم سکه بهار آزادی تاریخ پایین (زیر86) را تنها بر اساس وزن و عیار سکه خریداری میکنند.

 • ربع سکه بهار آزادی زیر 86 که یکی از انواع سکه های رایج در کشور میباشد به دلیل تاریخ درج شده بروی آن به ربع سکه بهار آزادی زیر 86 معروف است این ربع سکه هیچ تفاوتی با دیگر سکه های ربع بهار نداشته و تنها به دلیل تاریخ درج شده بروی آن معروف میباشد و ربع سکه بهار آزادی زیر 86 در بازار به صورت وزنی محسابه میشود.

نمایش 1 - 9 از 9 مورد