فلزات گرانبها

فلزات گرانبها به فلزاتی گفته می شود که در جهان ارزش زیادی دارند و قیمت فلزات گران بها به صورت آنلاین  تغییر میکند. فلزات گرانبها همیشه تقاضای جهانی دارند.

فلزات گرانبها 8 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

 • قیمت شمش طلا

  قیمت شمش طلا سوئیسی  24 عیار یا طلای خالص که از جمله معروفترین شمش ها میباشد و نحوه محاسبه قیمت شمش طلا با وزن و عیار دلخواه میتوانید از بخش محاسبات اقدام به محاسبه قیمت شمش طلا نمایید.

  امروزه باپیشرفت روز افزون جامعه افرادی به دنبال خرید و فروش شمش طلا و همچنین سرمایه گذاری در زمینه شمش های 24 عیار می کنند . در ایران مردم به راحتی نمی توانند شمش خرید و فروش کنند علت این موضوع کمیاب بودن آن است و بیشتر این شمش های 24 عیار در کارگاه های طلا سازی مورد استفاده قرار میگیرند.

 • قیمت طلای 24 عیار

  قیمت طلای 24 عیار امروز در بازار تهران قیمت طلای 24 عیار یعنی طلای خالص آیا می دانید چه زمان هایی باید طلای 24 عیار خرید؟ تاریخ هیشه تکرار میشود با برسی نمودار ها و پیش

  بینی قیمت طلا 24 عیار میتوانید بازار را برسی کرده و بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید.

  آیا علت خرید طلای 24 عیار را در عربستان و کشور های عربی می دانید ؟ همراه سایت طلا کاران باشید تا بتوانیم به شما در زمینه بازار طلا کمک کرده و فرد موفقی در بازار طلا باشید

 • قیمت طلای 18 عیار

  قیمت طلای 18 عیار امروز در بازار تهران با نوساناتی همراه بوده و در دیگر شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، اهواز، قم، کرمانشاه نیز با تبعیت از شهر تهران همراه گردید. مشتریان بازار طلا اولین گزینه ای که نیاز دارند دانستن قیمت طلای 18 عیار میباشد، فروش هر یک گرم طلا ۱۸ امروز به صورت لحظه ای در تارنمای طلا کاران در جدول قیمت طلا درج گردید. برای دانستن قیمت طلای 18 عیار از فهرست سایت طلاکاران گزینه قیمت را انتخاب نمایید.

  نمودار نرخ قیمت طلای 18 عیار هیجده عیار

  طلای هیجده عیار که گاها طلا فروشان آن را طلای 750 نیز میگویند زمانی که به دست مشتری میرسد و مشتری از آن استفاده میکند به آن طلای دست دوم میگویند. خود طلا فروشان آنرا طلای متفرقه می گویند.

  نمودار قیمت طلا در سال 96

  کاربرای تارنمای طلا کاران دقت نمایند قیمت خرید طلای 18 عیار بر حسب گرم از مشتری داخل یک مغازه معمولا هزار تا سه هزار تومان پایین تر است و قیمت خرید طلای دست دوم روی تابلو قیمت طلا فروشی درج شده است. جهت محاسبه قیمت طلا 18 اینجا را کلیک کنید.

  قیمت طلای 18 عیار

 • قیمت طلای 21 عیار

  قیمت طلای 21 عیار در بازار تهران و در بازار آزاد به صورت آنلاین . در دنیا کشور های گوناگون از طلا با عیار های مختلف از جمله طلای 21 عیار  و ... استفاده می کنند علت گرایش مردم هر

  جامعه نوع فرهنگ و همچنین نوع وضعیت مالی ایشان است . طلای 21 عیار نیز جزو این دسته از عیار های پر کاربرد می باشد. 

  کاربران می توانند قیمت طلا 21 عیار  را با فرمولی ساده محاسبه کنند.

 • قیمت طلای 22 عیار

  قیمت طلای 22 عیار یعنی دو واحد کمتر از طلای خالص قیمت طلای 22 عیار به صورت لحظه ای در بازار آزاد و بازار تهران . قیمت طلا 22 عیار را نیز با می توان با فرمولی ساده محاسبه کرد و یا در سایت طلا کاران مشاهده نمود.

 • اونس طلا

  اونس طلا قیمت جهانی قیمت اونس طلا جهانی واحد بین المللی مبادلات طلا در کشورهای دیگر میباشد که به اسم انس شناخته میشود انس و یا اونس فرقی از لحاظ نوشتاری ندارند. اونس (مخفف: oz) از واحدهای جرم است. Oz سرواژهٔ «ounce» است.

  اونس چیست؟

  اونس برای اندازه‌گیری وزن فلزات گران‌بها، یعنی طلا، نقره، پلاتین، رودیم و پالادیم از اونس بین‌المللی تروا استفاده می‌شود که معادل ۳۱٫۱۰۳۴۷۶۸ گرم است. این اونس فقط برای اندازه‌گیری فلزات گران‌بها کاربرد دارد و وزن شمش‌ها و سکه‌های طلا و دیگر فلزات گران‌بها و نیز قیمت آن‌ها معمولاً با اونس تروا بیان می‌شود. اصطلاح «یک اونس طلا» به‌معنی طلایی یک‌تکه یا ساچمه با وزن یک اونس تروا و با خلوص ۹۹٫۹۹٪ (۲۴ عیار) است.

  اونس تروا (تروی) چیست؟

  اونس تروا (تروی) (به انگلیسی: troy ounce (oz t)) یکای اندازه‌گیری وزن در دستگاه امپراتوری است که برای اندازه‌گیری وزن فلز گران‌بها کاربرد دارد.

  یک اونس تروا دقیقا برابر است با ۰٫۰۳۱۱۰۳۴۷۶۸ کیلوگرم یا ۳۱٫۱۰۳۴۷۶۸ گرم.
      به صورت حدودی ۳۲٫۱۵ اونس تروا برابر با یک کیلوگرم است.
      یک اونس تروا برابر با ۱٫۰۹۷۱۴ اونس هست.
  اونس تروا یکی از یکاهای اندازه‌گیری تروا هست که برگرفته از پول رومی است در روم باستان از شمش برنزی برای اندازه‌گیری وزن استفاده می‌کردند

  قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی

  قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به صورت لحظه ای در قسمت قیمتها نمایش داده میشود قیمت هر اونس طلا از منابع خارجی دریافت میشود.

  اونس به گرم

  تبدیل اونس به گرم

  هر اونس چند میلی لیتر است

  قیمت هر اونس پلاتین


  هر اونس طلا چند دلار است؟

  هر اونس طلا چند دلار است یعنی قیمت هر اونس طلا چقدر است که هر دو یک جمله یکسان هستند

 • قیمت نقره

  قیمت نقره در ایران با عیار 995 قابل محاسبه میباشد عیار نقره اصولا 1000 میباشد وی در ایران با عیار کمتر اقدام به سازندگی میشود که بیشترین مصرف آن در تولید انگشتر های مردانه است .اکثر افراد نیز به دنبال قیمت هر گرم نقره و هر مثقال نقره به تومان و با عیار نقره 925  یا عیار 995 در بازار امروز تهران هستند که اصولا به صورت شمش های یک کیلویی معامله میشود که قیمت نقره به صورت لحظه ای با توجه به نواسانات هر اونس نقره در بازار جهانی متغییر بوده و قیمت نقره در ایران را مشخص میکند.

  نمودار زنده قیمت و محاسبه آنلاین نقره خالص در سال 96و97

 • قیمت پلاتین

  قیمت پلاتین و هر اونس در بازار های جهانی  پلاتین یکی از فلزات گرانبهای موجود در بازار جهانی است و قیمت پلاتین در بازار هر روز تغییر میکند . قیمت پلاتین را می توانید به صورت آنلاین در

  سایت طلا کاران مشاهده نمایید.

 • قیمت پالادیوم

  قیمت پالادیوم در ایران به صورت آنی قیمت پالادیوم در بازار جهانی و پالادیوم فلزی گرانبها می باشد و به صورت جهانی معامله شده و در ایران نیز خرید وفروش می شود . قیمت فلز پالادیوم

  نیز به صورت آنلاین در سایت موجود است .

 • مثقال طلا نقره

  مثقال طلا نقره

نمایش 1 - 8 از 8 مورد
آخرین به روز رسانی قیمت ها در 00:00 پیش
نمایش 1 - 8 از 8 مورد