کتاب چاپی ثروت نهفته در بازار طلا

قدم به قدم به زبان ساده نحوه سرمایه گذاری در بازار طلا به شیوه یک طلافروش حرفه ای

فرمت: کتاب رقعی در 180 صفحه

شابک: 7-9057-04-600-978

نوع محصول:   کتاب چاپی

سال انتشار: پاییز 1395

جزئیات بیشتر

180,000 ریال

-20,000 ریال

200,000 ریال

اطلاعات بیشتر

آیا میدانید در هنگام خرید سکه کدام یک از سکه ها را بخرید برای شما سود بیشتری حاصل خواهد داشت؟

آیا میدانید زمانی که به طلافروشی مراجعه میکنید چه نکاتی را باید رعایت کنید که در آینده در خرید طلا به مشکل برنخورید؟

آیا میدانید صرفه اقتصادی به این است که شمش خریداری کنیم ؟ طلا ؟ یا سکه ؟ 

در هنگام مراجعت به طلافروشی چه خطری شما را تهدید میکند و چگونه میتوانم با هوشیاری از آنها فرار کنم، و یا اینکه در فاکتور طلافروش چه نکاتی باید ذکر شود که در آینده دچار مشکل نشوید

اگر شما خود و رقیبانتان را بشناسید، از نتایج حاصله از صدها معامله نباید هراسی داشته باشید. اگر شما خود را بشناسید ولیکن حریفتان را نشناسید، برای هر سودی که به دست می آورید از رنج یک ضرر نیز بی بهره نخواهید بود. اما اگر نه خود را می شناسید و نه حریف را، در تمام معامله ها شکست خواهید خورد.

خوب می‌دانیم که بزرگ‌ترین دغدغه کسی که قصد سرمایه گذاری در بازار طلا را دارد کسب سود بیشتر و درنتیجه افزایش درآمدتان است.

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که قصد سرمایه گذاری در بازار طلا را دارند و تمایل دارند بداند که پیچ و خم جاده ناهموار طلا چگونه ترسیم شده است و از زندانی بودن در گذشته خسته شده و میخواهند معمار آینده خویش باشند ، بنابراین نقاب اسارت و ناآگاهی را از صورت برداشته با ظاهری آراسته فرصت ها را شناسایی نموده و دست در دست یار در جاده ساحلی دریایی پر تلاطم طلا قدم گذارند.

هر روز که علم توسعه پیدا میکند و ارتباطات بیشتر میشود، ابزارهای جدید سرمایه گذاری نیز به بازار نفوذ پیدا میکنند و خطرات بیشتری افراد را تهدید میکند.اغلب مردم جهان امروزه بسیار خسته تر و بی حوصله تر از گذشته هستند و به سختی میتوانند سرمایه گذاری خوب را تشخیص داده و بروی آن تمرکز نمایند. این موضوع دلایل مختلفی دارد و به موارد فراوانی بستگی دارد که از حوصله این کتاب خارج است ولی نکته مهمی که در این کتاب به آن می پردازیم آن است که اغلب افراد به خودشان و آگاهی شان به عنوان سرمایه ای ارزشمند نگاه نمی کنند همچنان که گویند توانا بود هر که دانا بود پس تا دیر نشده است بیایید با این اصول آشنا شویم و با ایجاد تغییرات در زندگی و فناوری ها در مقابل آنها عملکرد بهتری داشته باشیم.

زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که سالهای سال از آن را بدون دستاوردی قابل توجه سپری کنیم همه به خوبی و سهولت میتوانند وارد بازار شوند ولی چه موقع باید از این بازار خارج شد؟ آیا زمان مناسبی را برای خرید انتخاب نمودید؟ آیا نوع کالایی که خریداری نمودید بازدهی خوبی برای شما دارد؟

ما در این کتاب از سیر تا پیاز مقدمات ورود به بازار طلا را به زبان ابتدایی با شما در میان خواهیم گذاشت انواع مختلف طلا را برای شما تشریح خواهیم نمود انواع رسته های صنفی بازار طلا و اینکه برای خرید به کدام یک از آنها مراجعه نماید، انواع روشهای تست طلا را تشریح خواهیم نمود.

کتاب ثروت نهفته در بازار طلابه شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه ممکن را ازخرید طلا بگیرید و درآمد خود را به سرعت رشد داده و کسب سود را به میزان قابل توجه ای افزایش دهید.

در هر شغل و کسب و کاری که باشید سرمایه گذاری در بازار طلا را به طور قطع نیاز خواهید داشت و برای یک بار هم شده گذر شما به بازار طلا خواهد افتاد پس چه بهتر که با آگاهی کامل و دانش بیشتری قدم در این راه گذاشته و از حداکثر ظرفیت این بازار استفاده نماید.

احتمالاً تا حالا یکی از اعضای خانواده شما اقدام به  خرید سکه و طلا  نموده و پس از انجام این کار با کمال تعجب مشاهده شده که فرد مورد نظر با اعتماد به نفس بالا به دوستان و نزدیکان خود هم پیشنهاد چنین کاری را خواهد داد و زمانی که از مطمئن بودن کار او سوال کنید اتمام حجت و صحه گذاشتن بر عمل  خود را مشورت با یک طلافروشی میداند در صورتی که این نقطه سقوط و آغاز فرو رفتن در باتلاقی عمیق که سرنوشت آن جز ضرر و سرافکندگی نخواهد بود.

دلیل اشتباه بودن این روش نیز در کتاب به صورت کامل توضیح داده شده است. 

هفت میوه گرانبها برای سفره زمینی ها

بشر از دیرباز بر این باور بوده که «طلا» و «نقره» ارزشمندترین فلزات روی زمین هستند، اما این فرضیه امروز تا حدودی مردود است. به استناد داستان ها، روایت های تاریخی و نیز سنگ نگاره ها و نقاشی های بر جای مانده از دوره باستان تاکنون، دو فلز «طلا» و «نقره» گرانبهاترین فلزات این کره خاکی به شمار می آمدند و انسان های بسیاری برای یافتن این دو فلز افسونگر، جان خود را از دست داده اند.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

مقالات مرتبط