حراج کتاب بازار طلا نمایش بزرگتر

فقط آنلاین

کتاب الکترونیکی: ثروت نهفته در بازار طلا

قدم به قدم به زبان ساده نحوه سرمایه گذاری در بازار طلا به شیوه یک طلافروش حرفه ای

فرمت: کتاب رقعی در 180 صفحه

شابک: 7-9057-04-600-978

نوع محصول:   PDF

سال انتشار: پاییز 1395

جزئیات بیشتر

99,000 ریال

-50,000 ریال

149,000 ریال

اطلاعات بیشتر

محتوای این کتاب چیست؟

از آنجایی که سال 89 قصد سرمایه گذاری در بازار طلا را داشتم از هر طلافروشی که سوال میکردم یا از دادن اطلاعات خودداری میکرد، یا وقت نداشت، یا اطلاعات آنها صحیح نبود و یا به صورت ارث و میراث آن طلافروشی را به دست آورده بود بنابراین تجربه چندین سال فعالیت در بازار طلا را در قالب یک کتاب جمع آوری نمودم.

این کتاب کاملا خودمانی نوشته شده است چون دوست داشتم خواننده آنرا به راحتی درک نمایید از آنجایی که انشاء نویس خوبی نبودم و نیستم یک جای کتاب ادبیاتم را با زبان بلبل چه چه گونه نزده بودم و چندین ماه بابت مجوز چاپ آن دوندگی کردم تا ثابت کنم هدف آموزش کاربر است که در آخر، زور ما نچربید و با حذف آن مطلب از کتاب بالاخره کتاب چاپ شد و ظرف یک ماه کل چاپ اول آن به اتمام رسید

خودم هم فکر نمیکردم چنین استقبالی از آن صورت بگیرید با این حال انگیزه ای شد که جلدهای بعدی را با وسواس بیشتری تالیف کنم

از آنجایی که خودم یک طلا فروش هستم (میگویم طلافروش فکر نکنید ژن بنده طلافروش بوده و پدر و مادرم طلا فروش بودند و یا کسی را داشتم که داخل خانواده طلا فروش بوده باشد خیر ژن بنده معمولی است و از کره مریخ هم نیامده ام) و تمامی مطالب این کتاب را در چندین سال فعالیت در بازار طلا به دست آوردم و بابت یادگیری تک تک این مطالب و افتتاح طلافروشی خودم و ورود به خانواده طلافروشها ضرر مادی و معنوی بسیاری دادم حالا شاید شما نخواهید طلافروش شوید و قصدتون خرید نیم گرم طلا یا یدونه سکه کوچولو باشد ولی با این حال پیشنهاد میکنیم این کتاب را مطالعه کنید ضرر نخواهید کرد، از قدیم هم گفتند 

تجربه را تجربه کردن خطاست

تجربه را تجربه کردن خطاست

آیا میدانید در هنگام خرید سکه کدام یک از سکه ها را بخرید برای شما سود بیشتری حاصل خواهد داشت؟

آیا میدانید زمانی که به طلافروشی مراجعه میکنید چه نکاتی را باید رعایت کنید که در آینده در خرید طلا به مشکل برنخورید؟

آیا میدانید صرفه اقتصادی به این است که شمش خریداری کنیم ؟ طلا ؟ یا سکه ؟ 

در هنگام مراجعت به طلافروشی چه خطری شما را تهدید میکند و چگونه میتوانم با هوشیاری از آنها فرار کنم، و یا اینکه در فاکتور طلافروش چه نکاتی باید ذکر شود که در آینده دچار مشکل نشوید

اگر شما خود و رقیبانتان را بشناسید، از نتایج حاصله از صدها معامله نباید هراسی داشته باشید. اگر شما خود را بشناسید ولیکن حریفتان را نشناسید، برای هر سودی که به دست می آورید از رنج یک ضرر نیز بی بهره نخواهید بود. اما اگر نه خود را می شناسید و نه حریف را، در تمام معامله ها شکست خواهید خورد.

خوب می‌دانیم که بزرگ‌ترین دغدغه کسی که قصد سرمایه گذاری در بازار طلا را دارد کسب سود بیشتر و درنتیجه افزایش درآمدتان است.

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که قصد سرمایه گذاری در بازار طلا را دارند و تمایل دارند بداند که پیچ و خم جاده ناهموار طلا چگونه ترسیم شده است و از زندانی بودن در گذشته خسته شده و میخواهند معمار آینده خویش باشند ، بنابراین نقاب اسارت و ناآگاهی را از صورت برداشته با ظاهری آراسته فرصت ها را شناسایی نموده و دست در دست یار در جاده ساحلی دریایی پر تلاطم طلا قدم گذارند.

هر روز که علم توسعه پیدا میکند و ارتباطات بیشتر میشود، ابزارهای جدید سرمایه گذاری نیز به بازار نفوذ پیدا میکنند و خطرات بیشتری افراد را تهدید میکند.اغلب مردم جهان امروزه بسیار خسته تر و بی حوصله تر از گذشته هستند و به سختی میتوانند سرمایه گذاری خوب را تشخیص داده و بروی آن تمرکز نمایند. این موضوع دلایل مختلفی دارد و به موارد فراوانی بستگی دارد که از حوصله این کتاب خارج است ولی نکته مهمی که در این کتاب به آن می پردازیم آن است که اغلب افراد به خودشان و آگاهی شان به عنوان سرمایه ای ارزشمند نگاه نمی کنند همچنان که گویند توانا بود هر که دانا بود پس تا دیر نشده است بیایید با این اصول آشنا شویم و با ایجاد تغییرات در زندگی و فناوری ها در مقابل آنها عملکرد بهتری داشته باشیم.

زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که سالهای سال از آن را بدون دستاوردی قابل توجه سپری کنیم همه به خوبی و سهولت میتوانند وارد بازار شوند ولی چه موقع باید از این بازار خارج شد؟ آیا زمان مناسبی را برای خرید انتخاب نمودید؟ آیا نوع کالایی که خریداری نمودید بازدهی خوبی برای شما دارد؟

ما در این کتاب از سیر تا پیاز مقدمات ورود به بازار طلا را به زبان ابتدایی با شما در میان خواهیم گذاشت انواع مختلف طلا را برای شما تشریح خواهیم نمود انواع رسته های صنفی بازار طلا و اینکه برای خرید به کدام یک از آنها مراجعه نماید، انواع روشهای تست طلا را تشریح خواهیم نمود.

کتاب ثروت نهفته در بازار طلابه شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه ممکن را ازخرید طلا بگیرید و درآمد خود را به سرعت رشد داده و کسب سود را به میزان قابل توجه ای افزایش دهید.

در هر شغل و کسب و کاری که باشید سرمایه گذاری در بازار طلا را به طور قطع نیاز خواهید داشت و برای یک بار هم شده گذر شما به بازار طلا خواهد افتاد پس چه بهتر که با آگاهی کامل و دانش بیشتری قدم در این راه گذاشته و از حداکثر ظرفیت این بازار استفاده نماید.

دیدگاه کاربران
1

 • بهرام احمدی
  1396-08-09

  سلام
  لینک دانلود فصل اول کتاب به ایمیل من ارسال نمیشه و در ایمیلی که میاد من رو در خبر نامه عضو میکنه

  پاسخ مدیر

  اصلاح گردید بابت تذکر یک دنیا سپاس

مقالات مرتبط

بارگذاری